INTELLINET Fast Ethernet Single Mode Media Converter

SKU: 507332 - Fiber SC single-mode port povezuje se na udaljenosti do 20km (12.4 miles) - Data transfer rate: 100 Mbps - 10/100Base-TX RJ45 port, maksimalna distanca 100m / 300 ft.

INTELLINET Fast Ethernet WDM Bi-Directional SM Media Converter

SKU: 510547 Jednosmerni port dvotalasne dužine fiber tipa SC povezuje se na udaljenostima do 20 km (12,4 milje) Mora se koristiti sa Fast Ethernet VDM dvosmernim pretvaračem medija sa jednim režimom, model 510530 Brzina prenosa podataka: 100 Mbps

INTELLINET Gigabit Ethernet Media Converter, Multi-Mode 550m

SKU: 506533 - Data transfer rate: 1000 Mbps - Jedan 1000Base-T RJ45 port, maksimalna distanca 100 m / 300 ft. (Cat5e i bolji) - RJ45 port sa Auto MDI/MDI-X podrškom i auto-negotiation

INTELLINET Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional SM Media Converter

SKU: 545075 - Fiber SC-type dual-wavelength single-mode port povezuje se na udaljenostima do 20km (12.4 miles) - Mora da se koristi sa Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode Media Converter, model 545068 - Data transfer rate: 10/100/1000 Mbps