INTELLINET Gigabit Fiber SFP Optical Transciever Module, 550m

SKU: 545006 - Data transfer rate: 1000 Mbps - One 1000Base-SX multi-mode fiber LC duplex port - Distance support: up to 550 m (50/125 µm cable) or 220 m (62.5/125 µm cable)
SKU: IT020
Proizvođač: INTELLINET

Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module

Nova linija primopredajnika malih oblika (Integinet Netvork Solutions - Small Form Factor Pluggable - SFP) pruža kupcima kombinaciju performansi i pristupačnosti. Ovi mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) moduli dolaze u metalnom kućištu koje smanjuje elektromagnetne smetnje i povećava njihovu trajnost.

Mala veličina za vlaknaste veze velike gustine

Primopredajnik se isporučuje u faktoru oblika mini-GBIC, što ga čini idealnim za okruženja koja zahtevaju mnogo vlaknastih veza zauzimajući manje prostora u vašem kabinetu i / ili računarskoj sobi.

Kompatibilno sa više dobavljača

Kompatibilnost sa vašom mrežom je sve, a Intellinet SFP primopredajni modul (model 545006) to isporučuje. Koristite ga sa bilo kojim mrežnim prekidačem opremljenim Intellinet SFP ili bilo kojim drugim prekidačem koji podržava MSA (ugovor o više izvora). A pošto je Intellinet SFP primopredajni modul podešen za emitovanje dobavljača pn GLC-SKS-MM, obezbeđena je kompatibilnost sa vašom Cisco opremom.

 

  • Brzina prenosa podataka: 1000 Mbps
  • Jedan 1000Base-SX višemodni Fiber LC dupleks port
  • Podrška na daljinu: do 550 m (kabel 50/125 µm) ili 220 m (kabel 62,5 / 125 µm)
  • Talasna dužina: 850 nm
  • SFP standardni faktor oblika
  • U skladu sa specifikacijama SFP primopredajnika MSA
  • Kompatibilan sa primopredajnikom Cisco GLC-SKS-MM
  • Podržava hot-plugging