INTELLINET Gigabit Fiber SFP Optical Transciever Module, 20km

SKU: 506724 Data transfer rate: 1000 Mbps One 1000Base-LX single-mode Fiber LC duplex port Distance support: up to 20 km (12.4 mi.)
SKU: IT019
Proizvođač: INTELLINET

Novi Intellinet Network Solutions Small Form Factor Pluggable (SFP) transmisioni modul pruža najbolju kombinaciju performansi i dostupnosti. Ovaj mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) modul dolazi u metalnom kućištu kako bi smanjio električne smetnje i povećao izdržljivost.

Mala veličina za visoku propusnost optičkih konekcija
Modul je dostupan u mini-GBIC formi, čineći ga idealnim za okruženja koja zahtevaju dosta optičkih konekcija zauzimajući manje prostora.

Kompatibilan sa različitim proizvođačima
Kompatibilnost u mreži je sve, a Intellinet SFP Transceiver Modul to pruža. Koristite ga sa Intellinet SFP mrežnim svičem ili bilo kojim drugim koji je u skladu sa MSA standardnim, SFP-omogućenim svičem. Sa obzirom da je Intellinet SFP transmisioni modul podešen za prenos proizvođačkog GLC-LH-SM, kompatibilnost sa vašom Cisco opremom je zagarantovana.

Standardi

  • IEEE 802.3z (Fiber Optic Gigabit Ethernet)


    General

  • Media support: 1000Base-LX single-mode 9/125 µm fiber

  • Connector: fiber LC duplex port, 1000Base-LX

  • Distance: 20 km

  • Wavelength: 1310 nm

  • Fiber power budget

    - Maximum TX power: -3 dBm

    - Minimum TX power: -8 dBm

    - Sensitivity: -24 dB

    - Power budget: 8 dB

  • Design: SFP (small form factor pluggable), 1.25 Gbps

  • Certifications: FCC Class A, CE, RoHS, IEC-60825


    Power

  • Power requirement: 3.3 V

  • Power consumption: 1.0 watt (maximum)


    Environmental

  • Dimensions: 55 (L) x 13 (W) x 12 (H) mm (2.2 x 0.5 x 0.5 in.)

  • Weight: 15 g (0.5 oz.)

  • Operating temperature: 0 – 70°C (32 – 158°F)

  • Operating humidity: 10 – 85% RH, non-condensing

  • Storage temperature: -40 – 85°C (-40 – 185°F)


    Package Contents

  • Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module