Dahua PFT3970 SFP opticki modul singlemode LC

SKU: DH631
Proizvođač: Dahua

SFP optički modul
Jednomodni LC konektor, maksimalna udaljenost prenosa 20km, Maksimalna brzina prenosa podataka od 1,25 Gbps, širok opseg radnih temperatura: –40 ° C do 85 ° C, talasna dužina: transmit: 1550 nm receive: 1310 nm